reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi MIUI 12

Xiaomi MIUI 12 ile tanışacağımız tarih belli oldu

Merakla beklenen Xiaomi MIUI 12 arayüz yapısı için tarih belli olmuş gibi görünüyor. Buna göre arayüz ile çok yakında tanışıyoruz.

Uzun zamandır geliştirme sürecinde olan MIUI 11’in yerini alacak yeni arayüzü yapısı Xiaomi MIUI 12, daha önce kendisini kanıtlamış sağlam bir kaynağa göre 27 -28 Nisan tarihlerinde resmi olarak lanse edilecek. Bunun için kısa süre önce resmi bir sertifika da alan firma, yeni dönemi sonunda resmi olarak karşımıza çıkaracak gibi görünüyor. MIUI 11 arayüzü gerçekten çok geniş bir kitleye ulaştıran Xiaomi, yeni arayüzüyle devasa değişiklikler planlamıyor. Ancak yine de hatırı sayılır yenilikler yolda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi MIUI 12 çok merak ediliyor

Arayüz daha önce yapılan bir sızıntıya göre yeni kaydırma / gezinme hareketlerini beraberinde getiriyor. Yeni sürümde iOS işletim sistemine genel gezinme konusunda oldukça yaklaşan gibi duran arayüz, aynı zamanda yeni çoklu ekran animasyonunu da getiriyor. Detaylı kontroller sunan yeni bir kamera arayüzü ile yolda olan MIUI 12, koyu arayüz modunu geliştiriyor ve yeni bildirim sayfasıyla da dikkat çekmeyi biliyor. Sızan ekran görüntülerine göre koyu arayüzü daha iyi şekilde kullanan arayüz, geniş bir destek ile çıkış yapacak deniyor. Ancak henüz bunlar hakkında bir açıklama yok.

İlginizi Çekebilir

Redmi’nin yeni akıllı telefonları ile tanışın