reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 10

Xiaomi Mi 10 ve Mi 10 Pro’dan yapılan önemli sızıntı

Xiaomi Mi 10 ve Mi 10 Pro modelleri ne zaman tanıtılacak ve satışa çıkacak dersiniz? Bir sızıntı bu sorunun cevabını vermiş olabilir.

Xiaomi Mi 10 ve Mi 10 Pro, Xiaomi’nin 2020’deki ilk amiral gemileri olarak merakla bekleniyor. Peki modeller ile ne zaman tanışacağız? Yapılan son sızıntıya göre telefonlar resmi olarak 7 Şubat tarihinde duyurulacak. Yeni serinin tanıtımı ise 13 Şubat tarihinde internet üstünden yapılacak. Firma corona virüsü nedeniyle normal bir etkinlik düzenlemekten vazgeçmiş durumda. Peki satış? Aynı kaynağa göre Mi 10 modeli resmi olarak 14 Şubat tarihinde Çin merkezli olarak raflardaki yerini alacak. Mi 10 Pro ise 18 Şubat tarihinde elde edilebilir olacak. Yani çok yakında tüm detaylarıyla karşımıza çıkacak telefonlar, gerçekten çok merak ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 10 ve Mi 10 Pro birer amiral gemisi olacak

Çünkü her iki cihaz da Snapdragon 865 işlemci ve en az 8 GB RAM üstüne kuruluyor. Ortak olarak 4.500 mAh pil taşıyacak denilen telefonlar, son sızan bilgilere göre kesin olarak 108 megapiksel kamera ile yolda bulunuyor. Bu Samsung imzalı 108 megapiksel kameranın dörtlü bir kurulumun merkezinde olacağı sızıntılar arasında bulunuyor. Ailenin fiyatları hakkında da bilgiler var. Buna göre normal modelin başlangıcı 440 dolar, Pro’nun ise 544 dolar seviyesinde olacak.

İlgili Video

Firmanın Türkiye’de de satılan Mi Note 10 modeli