reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3 Lite
Xiaomi Mi Mix 3 Lite

Xiaomi Mi Mix 3 için uygun fiyatlı yeni versiyon müjdesi

Xiaomi Mi Mix 3, kızaklı akıllı telefon dünyasının en çok dikkat çeken modelleri arasında yer alıyor. Yeni paylaşım ise bu modele yeni bir versiyonun gelebileceğini gösteriyor.

Xiaomi Mi Mix 3, Snapdragon 845 işlemcisiyle amiral gemisi seviyesinde yer alıyor. Firmanın yeni yaptığı bir paylaşım ise Snapdragon 710 işlemcili bir Xiaomi Mi Mix 3 Lite versiyonun gelebileceğini gösteriyor. Direkt olarak “Youth Edition” olarak da tanıtılabileceği söylenen bu yeni modelin, resmi olarak 13 Kasım tarihinde yani yarın lanse edilmesi bekleniyor. Hakkında başka hiçbir detayın bulunmadığı telefonun, direkt olarak Lenovo Z5 Pro karşısına çıkacağı belirtiliyor. Bu bahsedilen yeni modelin Mi 8 Lite modeline eklenecek farklı bir versiyon olma ihtimali de bulunuyor. Ancak birçok kaynak Mix serisi bir modelin yolda olduğunu belirtiyor. Bu modelin daha uygun fiyatıyla büyük bir kitleyi etkilemeye çalışacağı söyleniyor. Firma son dönemde Lite modeller ile oldukça öne çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 Lite

Xiaomi Mi Mix 3 oldukça dikkat çekiyor

Bunun arkasında kesinlikle tasarım yer alıyor. Modelde bir çentik bulunmuyor ve kızaklı sistem sayesinde oldukça ince çerçeveler yer alıyor. Bünyesinde kullanılan kızaklı sisteminin 350 bin açılıp kapanmaya dayanabildiğini duyduğumuz telefon, gerçekten oldukça dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir

Model için çıkan ilginç videolardan