reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi3 stokları 40 dakikada tükendi

Xiaomi yeni telefonu Mi4’ü duyurmuş olsa da Mi3 fırtınası daha dinmedi. Hindistan’da salı günü satışa çıkan Xiaomi Mi3 stokları sadece 38 dakika 50 saniyede tükendi. Çinli Apple olarak da anılan Xiaomi, cihaz stoklarının tükendiğini Twitter’da doğrulayarak kullanıcılara teşekkürlerini iletti.

Satılan cihaz adedi henüz belirtilmese de, sadece ön kayıtla sipariş alarak satış yapan Xiaomi’nin Mi3 için 100 bin kayıt aldığı açıklanmış durumda. Bir sonraki satış için kayıtlar şimdiden alınmaya başlanmış; 29 Temmuz’da başlayacak ikinci satışta yine sadece önceden kayıt yaptıranlar Mi3’ü satın alabilecek.

Hatırlatmak gerekirse, Android KitKat sürümüyle gelen Mi3’te 441ppi piksel yoğunluk değerine sahip 5 inçlik Full HD LCD ekran, 2,3 GHz dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 800 işlemci, 2 GB Ram, Adreno 330 GPU, 16 GB dahili hafıza, 13 megapiksellik arka kamera, 2 megapiksellik ön kamera ve 3050 mAh pil bulunuyor.

Bu yıl Türkiye’ye de gelmesi beklenen Xiaomi’nin ülkemizde de benzer satış rakamları yakalayıp yakalamayacağını göreceğiz.

İLGİLİ HABERLER