reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite

18 saat pil süresi sunan Xiaomi Redmi Buds 3 Lite kablosuz kulaklık için yeni fiyat avantajı [Aralık 2023]

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite kablosuz kulaklık için yeni bir indirim fırsatı var. Uygun fiyatıyla öne çıkan kablosuz kulaklık Bluetooth 5.2 bağlantısı vadediyor. Bu sayede mobil cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurabilen cihaz Xiaomi Ses Laboratuvarı tarafından uzmanlıkla ayarlanan 6 mm dinamik sürücüyü bünyesinde barındırıyor.

Uygun fiyatına rağmen güçlü ses performansı sunan kulaklık insan seslerini belirlemek ve arka plan gürültüsünü azaltmak için bir gürültü azaltma algoritmasına da destek veriyor. Düşük gecikme moduna da destek veren kulaklıkta dokunmatik kontrol özelliği de yer alıyor. Kullanıcılar dokunmatik kontrol özelliğini kullanarak kulaklığı kontrol edebiliyor. Kulaklığa iki kez dokunulduğunda parça duruyor ve aynı işlem uygulandığında parça çalmaya devam ediyor. Kulaklık bununla birlikte uzun pil ömrüyle de göze çarpıyor. Kulaklığın pili yüzde 100 şarj edildiğinde 18 saate varan kullanım süresi elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bütçe dostu Xiaomi Redmi Buds 3 Lite modeli suya dayanıklı mı?

IP54 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklı olan kulaklığın beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan kulaklığın indirimli fiyatı ise 489TL. Bu fiyat kulaklığın beyaz renkli modeli için geçerli.  Kulaklığın siyah renkli modelinin fiyatı ise 599 TL. Bugünlerde uygun fiyata bir kablosuz kulaklık arıyorsanız bu modeli satın alabilirsiniz.
xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın