reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Oppo

Xiaomi ve Oppo’dan dikkat çekici açıklama

Sony ve Amazon kısa bir süre önce yaptığı açıklamada Barselona‘da gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’ne katılmayacağını belirtmişti. Xiaomi ve Oppo, Mobil Dünya Kongresi kararını açıkladı. 

Bu kararın üzerinden çok geçmeden Xiaomi ve Oppo’dan konu hakkında açıklama geldi. Xiaomi ve Oppo tarafından yapılan açıklamaya göre her iki şirket de Mobil Dünya Kongresi‘ne katılma kararı aldı.  Oppo,, çalışanlarının güvenliğinin en öncelikli konu olduğunu ve şimdi diğer önleyici tedbirlerin yanı sıra GSMA’nın tüm yönergelerine uymayı taahhüt ettiğini söyledi. Oppo, basın konferansı mekanı, toplantı odası, MWC standı, ulaşım ve tüm vitrin cihazlarının periyodik olarak dezenfekte edileceğini söylüyor. Şirket, çok benzer bir açıklama yaptı. Şirket çalışanların, ortakların ve basın mensuplarının sağlık ve güvenliğinin önemine dikkat çekti. Şirket, Çin’den Barselona’ya seyahat edecek çalışanlarında virüsle ilgili bir belirtinin olmadığını belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi ve Oppo, MWC’ye katılacak. Peki diğer şirketler?

Her iki şirket de bu yıl düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi’ne katılacak. Sony ve Amazon biraz önce de belirttiğimiz gibi bu yılki fuara katılmayacak. LG, ZTE, NVIDIA ve Ericsson’un da bu yılki fuara katılmayacağını belirtmekte yarar var. Asus da oyunculara yönelik geliştirdiği Asus Rog Phone II‘nin bir süre piyasada yer almayacağını belirtmişti.

İlginizi çekebilir

Galaxy Flip Z merakla bekleniyor