reklamı kapat

POPÜLER

Tesla Cybertruck

Yapılmış en iyi “sahte” Tesla Cybertruck yola çıktı [Video]

Tesla Cybertruck elektrikli pickup modelinin yapılmış en iyi “sahte” versiyonu yollara çıktı. Araç çok ama çok dikkat çekici görünüyor.

Elon Musk’ın son gözdesi Tesla Cybertruck, biliyorsunuz aşırı köşeli “fütüristik” tasarımıyla halen gündeme gelmeye devam ediyor. Resmi olarak 2021 sonunda yollara çıkacak aracın sürekli olarak aktardığımız üzere sahteleri de gelmeyi sürdürüyor. Bu sahtelerin en iyi ise kesinlikle Rusya’da yer alıyor. Garage_54 tarafından hazırlanan bu daha önce de sizlerle paylaştığımız model, son haline gelmiş durumda. Eski UAZ 4×4‘ün üstüne kurulan yani elektrikli olmayan model, orijinal Cybertruck‘a en çok benzeyen sahte araçlar arasında yer alıyor. Yukarıdaki videoda Rusya’nın karlı yollarına çıkarılan araç, kendisine baktırmayı fazlasıyla biliyor. Tasarımsal olarak ilk sürüme oranla çok daha gerçeğe yakın hale gelen model, daha da geliştirilecek deniyor. Aracın yapım aşaması ise sayfanın altındaki videoda içerisinde gözler önüne seriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla Cybertruck hakkında bilinmesi gereken diğer detaylara tekrar bakarsak

Araç tek motor arkadan itiş, çift motor dört çeker ve üç motor dört çeker olmak üzere üç farklı versiyonu bulunuyor. Elektrikli pickup modelinin en güçlü versiyonu 0’dan 100 km/s hıza 2,9 saniyede çıkabilirken, araçta pil konusunda da üç farklı paket sunuluyor. Bu pil paketleri 400 km, 480 km ve en üstte tam 800 km menzil getiriyor. Aracın açıklanan 39.900 dolarlık bir başlangıç fiyatı bulunuyor. Daha üstteki diğer versiyonlar ise 49.900 dolar ve 69.900 dolarlık fiyatlara sahip.