reklamı kapat

POPÜLER

SEAT Tarraco

Yeni fotoğraflar geldi; merakla beklenen SEAT Tarraco’ya yakından bakın [Video]

İç yaşam alanının da içerisinde bulunduğu yeni fotoğraflar ve video, SEAT Tarraco için bekleyenlerin sorularına yanıt verecek nitelikte.

Bundan tam 10 gün önce, Paris Otomobil Fuarı’nda sergilenmek üzere ilk detaylarını öğrendiğimiz SEAT Tarraco, fuar öncesinde elini biraz daha göstermeye başladı. Skoda Kodiaq ile kuzen konumunda olan ailenin 7 kişilik yeni üyesi, kısıtlı olan görsellerini çeşitlendirmiş durumda. Özellikle kokpit bölümüyle ilgili elimizde sadece tek görseli bulunan aracının bu eksiğini de tamamlayan SEAT, geriye sadece performans rakamlarını bıraktı diyebiliyoruz artık. Atlantik Mavisi ve İndiyum Grisi gibi sahip olduğu özel renk seçeneklerinin de ön plana çıkartıldığı Tarraco, tasarım çizgileriyle de ailenin diğer kompakt üyelerinden önemli oranda ayrı noktada konumlandırılacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Klasiğin ne kadar dışında?

Dış tasarımıyla ilgili farklılıkları üzerinde daha öne yaptığımız vurgunun ardından SEAT Tarraco’nun iç yaşam alanına ağırlık vermek istiyoruz. Konsolunda kullanılan ahşap detaylar üzerinden kalite algısıyla da fark yaratmak isteyen araç, 10,25 inç’lik dijital ekran desteğinin yapısıyla da farklı bir karakter barındırıyor. Havalandırma ve vites gibi alt bölge yapısı ailenin diğer üyeleriyle benzeşen modelde panoramik sunroof, ferahlık konusunda en temel rolü üstlenen parçalardan birisi olacak. Şimdilik üçüncü bölgesinde konumlandırılan koltukların yolculara nasıl bir alan vadettiğini bilmememiz ise, bizi Paris Otomobil Fuarı’nı beklemeye sevk ediyor. İki adet benzinli iki adet dizel olmak üzere toplamda dört farklı kombinasyonla satın alınabilecek olan SEAT Tarraco’nun paylaşılan ilk teknik detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri yeni görseller ile baş başa bırakalım.