reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Flip3

Yeni görselleri çıkan Galaxy Z Flip3 için daha ucuz sürüm de gelebilir

Katlanabilir telefon modeli Samsung Galaxy Z Flip3 için fiyat konusunda bir sızıntı daha yapıldı. Daha ucuz bir sürüm de yolda gibi görünüyor.

Samsung Galaxy Z Fold3 ve Samsung Galaxy Z Flip3 katlanabilir telefon modelleriyle yapılan son sızıntıda görüldüğü kadarıyla 11 Ağustos tarihinde tanışıyoruz.

Daha önce konuşan kaynaklara göre Galaxy Z Fold 3’ün başlangıç fiyatı 1.599 dolar seviyesinde olacak. Galaxy Z Flip 3 içinse başlangıç 959 dolar seviyesinde olacak gibi görünüyor.

İşte bu 959 dolarlık Galaxy Z Flip 3’ün 5G desteği olacak. Söylendiği kadarıyla Samsung telefonun bir de 4G LTE sürümü üzerinde çalışıyor. Bu yıl sonunda ayrı olarak pazara çıkarılacak modelin 5G’li sürümden daha da ucuza satılacağı aktarılıyor.

Elbette bu güzel görünüyor. Kişiler şu an katlanabilir telefonlardan fiyatları nedeniyle uzak duruyor. 700-800 dolar bandında bir Galaxy Z Flip 3 modeli bu açıdan çok dikkat çekebilir.

Bu arada telefon için Evan Blass’tan aşağıdaki hareketleri görseller de geldi. Bu sayede telefona 360 derece bakış atılabiliyor.

https://twitter.com/evleaks/status/1410331316416036866?s=20

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Flip3 için başka neler biliyoruz?

Gücünü Snapdragon 888 ya da Snapdragon 888 Plus işlemciden alacak gibi görünen telefon, dışında 1,8 inç gibi yerini aldığı modele nazaran devasa bir ekran taşıyor.

Bu ekranla daha kullanışlı hale gelecek telefon, bildiğimiz kadarıyla içerisinde gelişmiş bir katlanabilir ekran barındırıyor. Yapılan iyileştirmeler ile telefondaki ekranda kat yeri görünmüyor.

Arkasında çiftli kamera yer alan ve canlı renkler ile hazırlanan model, elbette Türkiye’de de satılacak telefonlar arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın