reklamı kapat

POPÜLER

Instagram Threads

Yeni Instagram uygulaması Threads çıktı; işte detaylar [İndir]

Facebook‘un inanılmaz popüler platformu Instagram, Threads isimli yeni bir uygulama kullanıma sundu. Peki bu uygulama ne için geldi? İşte cevabı;

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından Instagram, harici uygulama çeşidini artırıyor. Bu sefer ise üzerinde çok uzun zamandır çalışılan Threads karşımıza çıkıyor. Bu Android ve iOS için çıkan Instagram tabanlı yeni uygulama, direkt olarak yakın arkadaşlar ile iletişime odaklanıyor. Çok sade bir arayüzü bulunan uygulama, bir bakıma yakın arkadaşlara özel Hikaye paylaşım altyapısının bağımsız hali olarak karşımızda bulunuyor. Sizin özel olarak seçtiğiniz arkadaşlar ile iletişime dayanan uygulama, metin mesajı yanında elbette fotoğraf ve video paylaşılmasına da imkan tanıyor. Kameraya direkt olarak kendi içerisinde ulaşabildiğiniz Threads, konum paylaşım desteğini de bünyesinde barındırıyor.

Facebook’un uygulama hakkında yaptığı resmi tanım ise şu şekilde karşımıza çıkıyor. “Merhaba. Yakın arkadaşlarınızla bağlantıda kalmanız için yeni bir uygulama olan Threads karşınızda. Bu uygulamayla fotoğrafları, videoları, durumları ve Hikayeleri Instagram Yakın Arkadaşlar listenizle hızlıca paylaşabilirsiniz. Yakın Arkadaşlarınızdan gelen mesajlar artık Threads’te görünecek ancak bu mesajlara Instagram’da da erişmeye devam edeceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Instagram Threads popüler olabilir mi?

Evet olabilir çünkü Instagram’ı kapalı olarak sadece kendi çevresine özel olarak kullanan milyonlarca kişi bulunuyor. Bu kişileri (Özellikle de Türkiye’de) fazlasıyla memnun edebilecek gibi görünen kullanması tamamen ücretsiz uygulamanın Android sürüme buradan, iOS sürümüne ise çıktığı zaman buradan (Bağlantı kısa zaman içinde aktif edilecek) ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Garmin’in çok şık yeni akıllı saati