reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

adapter

Yeni iPhone’ları hızlı şarj edecek adaptör ortaya çıktı

Yeni iPhone’ların tanıtımına daha iki ay gibi bir süre olsa da yeni modellerle ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Yeni iPhone’larla ilgili ortaya çıkan son iddia ise telefonla birlikte gelecek şarj adaptörüyle ilgili.

Advertisement

İnternete sızan son fotoğrafa bakıldığında yeni şarj adaptörü göze çarpıyor. Şu anda kutu içeriğinden 5 Watt gücünde bir adaptör çıkıyor. Yeni paylaşılan bilgiler gerçeğe dönüşürse yeni iPhone’lar 18 wattlık adaptörle gelecek. Yuvarlatılmış köşelere sahip oval şekilli bir tasarımla gelecek şarj adaptörünün yeni iPhone’ları hızlı bir şekilde şarj edeceği konuşuluyor.  Adaptörün Type-C desteğiyle geleceği söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPhone’ların satış fiyatlarıyla alakalı son dedikodular

Apple‘dan önümüzdeki dönemde kesin olarak üç yeni telefon geliyor. Bunların 5,8 inç OLED ekranlı ikinci jenerasyon iPhone X, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone X Plus ve 6,1 inç LCD ekranlı 6,1 inç iPhone olacağı biliniyor. Dediğimiz gibi iPhone X’a koyduğu 999 dolarlık satış fiyatıyla kullanıcıları çok üzen Apple, yeni modellerden süreci biraz rahatlatacak gibi görünüyor. Yeni analiz ve raporlara göre ikinci jenerasyon iPhone X 899 dolar, iPhone X Plus 999 dolar, 6,1 inç iPhone (iPhone 9 olabilir) ise 599 dolar başlangıç fiyatına sahip olacak.

İlgili Video

Şirketin en son satışa sunduğu telefonları