reklamı kapat

POPÜLER

iPhone

Yeni iPhone’larla gelecek hızlı şarj adaptörüyle ilgili son iddialar

Yeni iPhone’ları hızlı şarj edecek adaptör bu ayın başında ortaya çıkmıştı. Şu anda kutu içeriğinden 5 Watt gücünde bir adaptör çıkıyor. Kısa bir süre önce paylaşılan bilgilerde yeni iPhone’ların 18 wattlık adaptörle geleceği belirtilmişti.

Yuvarlatılmış köşelere sahip oval şekilli bir tasarımla gelecek şarj adaptörünün yeni iPhone’ları hızlı bir şekilde şarj edeceği ifade edilmişti. Adaptörün Type-C desteğiyle geleceği dile getirilmişti. Paylaştığımız bu haberin üzerinden çok geçmeden şarj adaptörüyle ilgili yeni bir bilgi ortaya çıktı. Macotakara’nın aktardığı bilgiye göre yeni 18W USB-C hızlı şarj adaptörü ilk etapta yalnızca yeni iPhone’larda kullanılabilecek. İlk başta ayrı olarak satılmayacağı belirtilen adaptörün ilerleyen zamanda satışa sunulması bekleniyor. Macotakara’ya göre, üretim, yeni 2018 iPhone modelleriyle paketlenmiş ürünleri yapmak için tam kapasitede çalışacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPhone’ların satış fiyatlarıyla alakalı son dedikodular

Apple‘dan önümüzdeki dönemde kesin olarak üç yeni telefon geliyor. Bunların 5,8 inç OLED ekranlı ikinci jenerasyon iPhone X, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone X Plus ve 6,1 inç LCD ekranlı 6,1 inç iPhone olacağı biliniyor. Dediğimiz gibi iPhone X’a koyduğu 999 dolarlık satış fiyatıyla kullanıcıları çok üzen Apple, yeni modellerden süreci biraz rahatlatacak gibi görünüyor. Yeni analiz ve raporlara göre ikinci jenerasyon iPhone X 899 dolar, iPhone X Plus 999 dolar, 6,1 inç iPhone (iPhone 9 olabilir) ise 599 dolar başlangıç fiyatına sahip olacak.

İlgili Video

Şirketin en son satışa sunduğu telefonları