reklamı kapat

POPÜLER

Apple

Apple imzalı hızlı şarj adaptöründe dikkat çekici indirim fırsatı

Bilindiği üzere iPhone 11 ve iPhone 12 ailesinin kutu içeriğinden şarj adaptörü çıkmıyor. Kullanıcıların telefonlarını hızlı şarj edebilmesi için 20 watt’lık bir adaptör satın alması gerekiyor.

Apple imzalı 20 wattlık USB-C şarj adaptörünün Türkiye satış fiyatı ise 199 TL. Bir satış kanalı tarafından yapılan bir indirimle birlikte şu anda şarj adaptörü 110 TL‘ye satın alınabiliyor. Şu sıralar Apple’ın hızlı şarj adaptörünü satın almayı düşünüyorsanız kampanya cazip görünüyor.

Apple 20 W USB-C güç adaptörü, cihazları evde, ofiste veya yolda hızlı ve verimli bir şekilde şarj etme imkanı sunuyor. Bu güç adaptörü, USB-C özellikli tüm cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Ancak Apple, optimum şarj performansı için bu adaptörü iPad Pro ve iPad Air ile birlikte kullanılmasını öneriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple şarj adaptörü hangi cihazları hızlı şarj ediyor?

Hızlı şarj özelliğinden yararlanmak için bu adaptörü iPhone 8 veya daha yeni model bir iPhone ile de kullanabilirsiniz. Pek tabii 20 watt haricinde iPad adaptörüyle de hızlı şarjdan faydalanmak mümkün. Ancak bu adaptör maksimum 12 watt’lık bir güç sağlıyor. 5 watt’lık Apple adaptörü olsa da bu adaptör hızlı şarja destek vermiyor.

Apple

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli