reklamı kapat

POPÜLER

Yenilenen Jeep Renegade e-Hybrid,

Yeni Jeep Renegade e-Hybrid, Türkiye’de 1 milyon 849 bin TL’den satışa sunuldu

 - Güncelleme: 17 Nisan 2024 16:39

Yeni Jeep Renegade e-Hybrid, bugün yapılan açıklamaya göre Türkiye’de 1 milyon 849 bin 250 TL başlangıç fiyatıyla satışa çıktı.

Modelin Türkiye macerası hakkın da paylaşılan bilgiler şöyle oldu: Jeep Renegade e-Hybrid, donanım özellikleri ve araç içi teknolojileri yenilenerek satışa sunuldu. Limited ve Summit versiyonlarıyla tercih edilebilecek Renegade e-Hybrid’in her iki donanım seviyesinde 10.1 inç yeni dokunmatik multimedya ekranı ve 10.25 inç dijital gösterge paneli standart olarak yer alıyor. Renegade’in yeni direksiyonu; kabin içerisine şıklık ve fonksiyonellik katarken, yeni Dijital Geri Görüş Kamerası ise manevraları daha güvenli ve konforlu hale getiriyor. Performansını, yeni nesil 130 HP güç ve 240 NM torka sahip, 1,5 litrelik 4 silindirli turbo benzinli motor ile 48-Volt bataryaya sahip 15 kw’lık elektrik motorun sinerjisinden alan Renegade e-Hybrid, gücü ve yüksek verimliliği bir arada sunuyor.” Araç hakkında ekstra olarak şunlar paylaşıldı: “Renegade e-Hybrid’in performansını yeni nesil 130 HP güç ve 240 NM torka sahip, 1,5 litrelik 4 silindirli turbo benzinli motor ile 48-Volt bataryaya sahip 15 kw’lık elektrik motorun sinerjisinden alıyor. e-Hybrid motor, sürüş koşullarına göre tam elektrikli, hibrit ve içten yanmalı motorlar arasında otomatik olarak geçiş yaparak en verimli sürüşün elde edilmesini sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jeep e-Hybrid, kalkış sırasında, düşük hızlarda, seyir halindeyken ve park manevraları sırasında tam elektrikli gücünü kullanıyor. Hem frenleme hem de yavaşlama esnasında enerji kazanımı ile bataryayı şarj edecek şekilde geliştirilen Renegade e-Hybrid, performanstan ödün vermeyerek, maksimum sürüş konforu sunuyor.

7 ileri çift kavramalı şanzımanıyla kusursuz sürüş deneyimi sunan Renegade e- Hybrid, 0-100 km/s hızlanmasını 9.7 saniyede tamamlıyor. 5.7 lt/100 km’ye varan düşük yakıt tüketimi ve 130 g/km’lik düşük CO2 emisyonu ile daha çevreci bir sürüş sağlıyor. Jeep Renegade e-Hybrid, 1 milyon 849 bin 250 TL’den başlayan fiyatlar ve nisan ayı boyunca 12 ay vadeli yüzde 0.49 faizli 200 bin TL’lik kredi imkanı ile satışa sunuluyor.”

Yeni Jeep Renegade e-Hybrid yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu