reklamı kapat

POPÜLER

Yeni nesil “gizemli” Porsche Panamera’ya ait ilk ipucu yayınlandı [Video]

Porsche yeni nesil Panamera üzerindeki sır perdesini kaldırmak üzere. Alman üretici yeni sedanı hakkındaki ilk ipucunu ise yayınladığı gizemli bir görsel ve reklam filmiyle verdi.

Porsche’nin yayınladığı reklam filmi, yukarıdaki görselden daha fazlasıyla karşılaşacağımızı düşündürüp ilk etapta heyecanlandırsa da, yine otomobilin dışında her şeyi gösteriyor. Akadan motorlu otomobil, ilk hibrit otomobil, turbo beslemeli otomobil gibi Porsche tarihindeki bazı dönüm noktaları, yani “çılgınlıkları” gösteriliyor. Ancak Porsche bunu “çılgınlık” değil, “cesaret” olarak nitelendiriyor. Yeni Panamera’nın da aynı cesaretle üretildiğine vurgu yapılıyor.

Videodan epey etkilensek de otomobile dair bir şey göremiyoruz. Gelelim görsele. Stop lambalarının tasarımı, Porsche yazısı ve arka camı silüet halinde gördüğümüz görselin en dikkat çeken kısmı “S” harfinin hemen üzerindeki boşluk. Aydınlatmaları tam ortadan ikiye bölen bu boşluğun sebebi gerçekten büyük merak konusu. Otomobilin resmi fotoğraflarını görmeden onun ne olduğunu bulmak gerçekten çok zor.

VİDEO