reklamı kapat

POPÜLER

iPad mini 6

Yeni nesil iPad mini ve iPhone 13’ler için son sızıntılar

Apple ve yakında tanıtacağı ürünler için bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu sefer özel olarak yeni nesil iPad mini 6 ve iPhone 13’ler için detaylar var.

Uzun zamandır beklenen, son bilgilere göre kasım ayında lanse edilecek olan yeni nesil ufak iPad modeli iPad mini 6, bir kaynağın açıklamasına göre 8,6 inç ekrana sahip olacak, iPad Pro tarzı tasarımla gelecek, gücünü A14 işlemciden alacak ve USB-C portu kullanacak.

Apple Pencil 2 desteğine sahip olacak yani kendisine özel ufak bir kalem sunulmayacak tablet, dört farklı renkte elde edilebilecek ve Smart Connector bağlantısını da taşıyacak. Güç tuşuna entegre Touch ID’li modelin 399 dolardan başlayıp 679 dolara kadar çıkacağı aktarılıyor. 

Bir başka sızıntı ise iPhone 13’ler için sunulacak kılıfları ve renkleri de gösteriyor. Eğer bu doğruysa aşağıda telefonlar için sunulacak silikon kılıflar ve renkleri gözler önüne seriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPad mini 6 haricinde dün iPhone 13, Watch Series 7 ve AirPods 3 için şunlar çıkmıştı

Apple’a yönelik sağlam kaynaklardan Ming-Chi Kuo, geçtiğimiz gün 14 Eylül akşamında kesin olarak bir AirPods 3 göreceğimizi aktardı. Fiyatının yerini alacağı modelden daha pahalı olacağı iddia edilen AirPods 3, AirPods Pro tarzı bir tasarımla yolda bulunuyor. Bu arada Kuo, AirPods 3’e rağmen AirPods 2’nin satışta kalacağını da belirtiyor.

Kuo ayrıca iPhone 13 ailesinde başlangıç depolamanın en az 128 GB olacağını belirtiyor. Apple’ın 13 Pro ve 13 Pro Max için en üstte 1 TB depolama sunacağı da bir kez daha dile getiriliyor. Ming-Chi Kuo ayrıca Apple Watch Series 7 akıllı saat için bir tedarik sorunu olmayacağını da aktarıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın