reklamı kapat

POPÜLER

Netflix The Society

Yeni Netflix dizisi kuralları sıfırdan yazıyor: The Society [Video]

Netflix yeni gizemli gençlik dizisi The Society için ilk fragmanı paylaştı. Dizide Sineklerin Tanrısı esintileri hissediliyor.

Popüler çevrim içi yayın servisi Netflix, yeni gençlik dizisi The Society için tarih duyurusunu yaptı. Fragmanı Billie Eilish’in popüler şarkılarından biriyle hazırlayan platform, Sineklerin Tanrısı esintileri taşıyan yeni dizisinde toplumu “baştan” oluşturuyor. Dizi, bir grup gencin kendini gizemli bir şekilde ailelerinden tamamen arınmış alternatif bir New England’da bulması sonucu yaşadığı olayları ve toplumu yeniden kurmalarını konu alıyor. Başta özgürlükle başı dönen gençler için her şey büyük bir karnaval gibi gelirken, toplum içindeki hiyerarşik düzende güçlü ve zayıfın yerini belirlemek beraberinde bir hayatta kalma savaşını getiriyor. Gerilim ve maceranın buluştuğu dizi modern toplumun içindeki o ilkel ruhu da gözler önüne seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

10 Mayıs’ta Netflix Türkiye kütüphanesinde

Yeni dizi ise ne yazık ki Netflix’in nisan ayı içeriklerinden biri değil. 10 bölüm olarak planlanan ilk sezon 10 Mayıs’ta platformdaki yerini almaya hazırlanıyor. Dizide başrolü Big Little Lies’tan tanınan Kathryn Newton üstleniyor. Allie karakterine hayat veren Newton, fragmanda da olayları özetliyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Andrew Garfield’lı Spider-Man filmlerinin yönetmeni Marc Webb oturuyor. Netflix’teki yerini alan diziyi 10 Mayıs’ta buradan izleyebilirsiniz. Dizinin ilk fragmanına haberin üzerindeki videodan ulaşabilirsiniz.