reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Opel Combo
Yeni Opel Combo

Yeni Opel Combo, ticaret hayatına giriş yapmaya hazır

Dikkat çekmeyi başaran modern bir tasarımla karşımıza çıkarılan yeni Opel Combo, ticaret hayatına giriş yapmaya hazır.

Yeni Opel Combo hakkında Opel Türkiye tarafından yapılan resmi açıklama şöyle oldu: Opel’in birçok yeni güvenlik teknolojilerini ekleyerek yenilediği hafif ticari modeli Combo, dizel ve elektrikli versiyonlarıyla kompakt van sınıfının en iyilerinden biri olmayı sürdürüyor. Yeni Combo ile hafif ticari araç dünyasına adım atan “Opel Vizör” tasarımı ve markanın yeni “Şimşek” logosu, segmentinde bir ilk olan Intelli-Lux LED Matrix Farlar ile yeni ön yüzde yerini alıyor. Emisyonsuz bir sürüş sağlayan Combo Elektrik, artan menziliyle hem şehir içi hem de şehir dışı kullanıma daha uygun halde sunuluyor. Sınıfının en iyisi 10 inçlik renkli dokunmatik ekranlı Qualcomm Technologies Inc.’in Snapdragon Kokpit Platformu ile dijital ve daha sezgisel olan yeni Combo, arka, ön ve yan park sensörleri, kör nokta uyarı sistemi ve yüksek çözünürlüklü 180° geri görüş kamerası ile sürücülerin manevra kabiliyetini artırıyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Opel Combo Elektrik, daha uzun bir sürüş menzili de sunuyor. “Eco”, “Normal” ve “Power” sürüş modları seçeneklerine sahip ve yeni 50 kWsa bataryasıyla tek şarjda 330 kilometreye (WLTP) kadar yol kat edebiliyor. Bu, önceki modeline göre 50 km daha fazla menzile sahip olması demek. Tamamen elektrikli güç-aktarma sistemlerinin daha da geliştirilmesinin yanında yeni Combo’da ilk kez düşük sıcaklıklarda batarya menzilini korunmaya yardımcı olan, yüksek verimli bir ısı pompası da bulunuyor.

Yeni nesil elektromotor 100 kW/136 HP güç ve 270 Nm tork sağlarken yeni Combo Elektrik’i, 130 km/s maksimum hıza ulaştırabiliyor. Standart 7,4 kW entegre şarj cihazı ile batarya, 100 kW halka açık şarj istasyonlarında 30 dakikadan daha kısa bir sürede, kapasitesinin yüzde 80’ine kadar şarj edilebiliyor.”

Opel CEO’su Florian Huettl araç hakkında, “Sınıfının lideri Opel Combo, ticari olarak kendini kanıtlayan becerilerine, kullanımı daha güvenli ve keyifli hale getiren ileri teknolojileri de ekledi. Emisyonsuz Combo Elektrik, artık daha fazla sürüş menzili sunarak profesyoneller için harika bir tercih olmayı sürdürüyor” dedi.

Yeni Opel Combo yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu