reklamı kapat

POPÜLER

Porsche Panamera 4 Sport Turismo

HyperFocal: 0

Porsche Panamera 4 Sport Turismo

Yeni Porsche Panamera 4 Sport Turismo’yu bekleyenlere güzel haber [Video]

Yeni Porsche Panamera 4 Sport Turismo’yu satın almayı düşünenlere güzel bir haberimiz var. Porsche’nin tüm spor sürüş özelliğini barındırırken, arkada 3 koltuğa sahip ilk Panamera modeli olan Sport Turismo, Porsche Showroom’larında yerini aldı.

Doğuş Otomotiv, marka için büyük önemi bulunan bir modeli daha Porsche Showroom’larında sergilemeye başladı. Yeni Panamera 4 Sport Turismo, geçen yıl Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılmasının ardından, Porsche Showroom’larında satışa sunuldu. Ayırt edici tasarımıyla lüks segmentte bir kez daha güçlü bir etki yaratan Panamera 4 Sport Turismo, geniş bagaj kapağı, alçak yükleme olanağı, artırılmış bagaj bölmesi alanı ve 4+1 oturma düzeniyle günlük kullanışlılığın ve maksimum esnekliğin mükemmel birleşimini sunuyor.

Yeni Panamera 4 Sport Turismo, üç arka koltuğa sahip olan ilk Panamera… İki dış koltuk, bağımsız koltuklar haline geliyor ve böylece arkada bir 2+1 yapılandırması oluşturuluyor, Panamera Sport Turismo ayrıca seçenek olarak, arkada iki elektrikle ayarlanabilir bağımsız koltuğa sahip dört koltuklu bir yapılandırmayla da sunulabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Panamera 4 Sport Turismo, performansıyla dikkat çekiyor

Yeni Panamera 4 Sport Turismo, sürekli 4 tekerden çekiş sistemine sahip 3.0 litrelik motoruyla, 450 nm tork üretirken, 330 hp’lik gücüyle sıfırdan 100 km hıza sadece 5,5 saniyede çıkıyor.

Video