reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Stille Nacht
Stille Nacht
Stille Nacht
Stille Nacht
Stille Nacht
Stille Nacht
Stille Nacht

Yıldızları bileğinize taşıyan tasarım harikası saat: Stille Nacht

Bağımsız saat üreticisi Defakto‘nun tasarımcı Friederike Bellman ile hazırladığı özel yapım klasik saat gökyüzünü bileğinize getiriyor.

Defakto’nun Stille Nacht (Sessiz Gece) ismini verdiği saat, klasik saat alternatifi arayan kullanıcılara hitap ediyor. Bünyesinde akıllı özellikler barındırmıyor ancak tasarımıyla adeta kendine hayran bırakıyor. Mat, gece mavisi arayüzüyle gökyüzünü temsil eden saatte yıldızların her biri elle işleniyor. Sadece 50 adet üretilen Stille Nacht’ın her bir versiyonu böylelikle birbirinden ayrılıyor. Saatin gösterişli gövdesini daha da ön plana çıkarmak adına, siyah, sade ve gösterişsiz bir kayış tercihinde bulunulmuş. Böylelikle gecenin eşsiz güzelliği saat arayüzüyle yaşatılıyor.

Stille Nacht
Stille Nacht
Stille Nacht
Stille Nacht
Stille Nacht
Stille Nacht

Tüm yıldızlar bileğinizde

Özenle hazırlanan ve yıldızlarla süslenen gövdede, hava kararmaya başladıkça büyük yıldızlar da parlamaya başlıyor. Bu sayede saatin arayüzüne de derinlik katılmış. Bileğinizden bir an olsun çıkarmak istemeyeceğiniz Stille Nacht, 50 metreye kadar su geçirmez. Saatin her iki elini de kullanan kullanıcılar için alternatif sunduğu belirtiliyor. 40 mm’lik gövdeye sahip saat yurt dışında 320 dolar fiyat etiketiyle satışa sundu. Ancak Defakto’nun Stille Nacht’ını çevrim içi sitesinden almak ne yazık ki şu an mümkün görünmüyor. Zira her biri işaretli 50 adet üretilen saat çoktan tükenmiş durumda. Böylesine özel bir parçanın üçüncü parti satıcılardan alınması durumunda fiyatının da hayli artacağını belirtelim. Saatle ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.