reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

afiş

Yılın 3D tasarımı seçiliyor!

3D yazıcıların yarattığı heyecan tam gaz devam ederken yepyeni bir yarışma tasarımcılara 3D yazıcı kazanma şansı sunuyor.

Advertisement

Üç boyutlu yazıcıların sıkı takipçisiyseniz, şimdiden pek çok modelleme geliştirdiyseniz ancak yazıcınız olmadığı için projelerinizi hayata geçiremiyorsanız üzülmeyin! 3Dörtgen yılın 3D tasarımını seçiyor.

Moda, gadget ve sanat olmak üzere üç farklı kategorisi bulunan yarışma için herhangi bir 3D tasarım programını kullanarak model tasarlamanız yarışmaya katılmanız için yeterli. Herhangi bir yaş sınırının olmadığı yarışmanın son katılım tarihi 21 Aralık, son proje teslim tarihi ise 31 Aralık 2014. Her kategori için ayrı ayrı birinci ve ikincinin seçileceği yarışmada birinciye 3DörtPen 3D Kalem, ikinciye ise 3D baskı tasarım hediye edilecek. Yılın 3D tasarımı ise ödül olarak UP Mini 3 Boyutlu Yazıcı kazanacak. Yarışmaya buradan başvurabilir, resmi etkinlik sayfasını da Facebook üzerinden inceleyebilirsiniz.

Yarışmaya gönderilecek 3D tasarımın .stl formatında kaydedilmesi gerekmektedir. İnternet sitesi üzerinden başvuru yapıldıktan sonra, tasarım dosyası [email protected] adresine mail olarak gönderilmelidir.