reklamı kapat

POPÜLER

Yönetmenini bulan Doctor Strange’in filmi sonunda çekilecek

Doctor Strange‘in kendi canlı çekim (live-action) serisine sahip olacağına ilişkin duyumlar ilk olarak 2011’de ortaya çıkmıştı. Yönetmeni bir türlü belirlenemeyen ve aradan geçen 3 yılda ilerleme kaydedemeyen prodüksiyon artık Doctor Strange hayranlarında bezginlik yaratmaya başlamıştı ki, yönetmenin ve filmde rol alması muhtemel oyuncuların sonunda belirlendiği haberi geldi.

Marvel‘ın usta büyücüsü Doctor Strange merkezli bir hikaye anlatacak olan filme Scott Derrickson‘ın yönetmenlik yapacağı, başrol oyuncusu olarak da Jared Léto‘yu görmek istediği öğrenildi. Dallas Buyers Club’daki rolüyle 2014 Oscar ödüllerinde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülüne layık görülen Léto’ya ek olarak potansiyel aktör listesinde adı geçen diğer aktörler Johnny Depp ve Joseph Gordon-Levitt.

Daha önce The Day the Earth Stood Still ve Hellraiser:Inferno gibi yapımların yönetmenliğini üstlenen Derrickson’ın Doctor Strange’in hakkını vereceği düşünülse de, kırk yılda bir film çektiği bilinen Jared Léto’yu nasıl ikna edeceği bilinmiyor.

Henüz yapım aşamasının çok başlarında olan projeye ilişkin hiçbir şey bilinmezken dahi Doctor Strange internette büyük heyecan yarattı. Evrenin en usta büyücüsünü göreceğimiz filme ilişkin yeni bilgiler açıklandığında sitemizde mutlaka yer vereceğiz.