reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet

Yüksek güce sahip zorlu şartlara özel elektrikli bisiklet

Indiegogo üzerinde destek aramaya çıkan en yeni elektrikli bisiklet modeli SPLACH-PATRIOT PRO oldu. İşte bilinmesi gerekenler;

SPLACH-PATRIOT PRO, görebileceğiniz üzere her türlü arazi koşulunda gidebilmesi için tasarlanan bir elektrikli bisiklet. Spesifik olarak da arazi eğlencesine odaklanan model, modern bir tasarıma sahip ve çift süspansiyon sistemi taşıyor. Ön ve arkada hidrolik disk frenlerin kullanıldığı model, arkasında 1.500W gücünde bir elektrik motoru taşıyor. Bu güçlü motor ile bisiklet 50 km/s  hıza rahatlıkla çıkabiliyor. Kişilere altı kademe pedal desteği getiren model, istenirse ortaya konumlandırılan 1.000W gücünde bir elektrik motoruyla da elde edilebiliyor. Bünyesinde güvenli giriş için bir parmak izi sensörü yer alan SPLACH-PATRIOT PRO, pil değişimine izin veriyor. Modelin bu değiştirilebilen 14,5 Ah Samsung piliyle getirdiği menzil ise 45 km seviyesinde yer alıyor. 40 kg’ık bir ağırlığı bulunan elektrikli bisiklet, en az 1.899 dolar bağış ile elde edilebiliyor. Bisikletin Indiegogo proje hedefine ulaştığını da belirtelim.

Firmadan bu elektrikli bisiklet modelinden önce elektrikli scooter gelmişti

Firmanın bu modeli bünyesinde gayet etkili bir süspansiyon sistemi taşıyor olmasıyla çok dikkat çekmişti. Sadece 10 saniyede içerisinde katlanıp açılabilen ve taşınabilir bir seçenek olan model, aktarıldığı kadarıyla ağırlığı 120 kg‘a kadar olan yolcularını benzerlerinden çok daha konforlu şekilde götürebiliyor. Kendi ağırlığı 18 kg olan scooter, kişilere kiloya göre süspansiyon sertliğini ayarlama imkanı da veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Süspansiyon sistemi tam konfor için sadece önde değil arkada da yer alan Splach elektrikli scooter, gidon kısmında standart fren kolları taşıyor ve arkasında 800 watt gücünde bir elektrik motoru taşıyor. Bu motor ile 45 km/s hıza çıkabilen ürün, kullanıma bağlı olarak 35 km kadar menzil getiriyor. Scooter’ın bir  de 500 watt motora sahip olan, 40 km/s maksimum hıza ulaşabilen ve 60 km‘ya kadar menzil sunan bir versiyonu da bulunuyor.