reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Veloretti Ace
Veloretti Ace
Veloretti Ace

120 kilometreye varan menzil sunan elektrikli bisiklet: Veloretti Ace [Video]

Amsterdamlı bisiklet üreticisi Veloretti ilk elektrikler bisikletini tanıttı. Veloretti Ace olarak adlandırılan bisiklet, retro tasarımı ve İtalyan çizgileriyle dikkat çekiyor.

Beyaz renkteki tekerlekleriyle fark yaratan bisiklet tasarımıyla bizleri eskiye götürse de sahip olduğu teknolojiyle günümüzün şartlarını yerine getiriyor.  Enviolo marka otomatik vites değiştiricisinin tercih edildiği bisiklette sessiz çalışan  Bafang imzalı motor kullanılıyor. 250 wattlık güç sunan motor haricinde 510 wH’lik çıkarılabilir pilin de kullanıldığı bisiklet tam dolu pille 120 kilometreye kadar bir menzil sunuyor. Pek tabii bu kullanıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor. GPS, Bluetooth, 3G ve 4G gibi bağlantıların da tercih edildiği elektrikler bisiklet bu sayede güncellemeler alabiliyor. Uzaktan sorun teşisine de imkan tanıyan bisiklette herhangi bir hırsızlık olayına karşın GPS sayesinde canlı takip yapılabiliyor. iOS ve Android’li cihazlar için geliştirilen Veloretti Electric uygulaması da bisikletle uyumlu şekilde çalışıyor.

Üç farklı renk seçeneğine sahip olan model alüminyum bir gövdeye sahip. Pil dahil 21 kilogram ağırlığındaki bisiklette LED aydınlatma sistemleri de kullanılıyor. Her güzel bir şeyin bedeli var misali bu bisikletin de yurt dışı fiyatı yüksek seviyede.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Veloretti Ace yüksek satış fiyatıyla dikkat çekiyor

Avrupa’daki fiyatı 2.399 euro olan bisikletin fiyatının önümüzdeki günlerde daha da artacağı belirtiliyor. Kullanılan malzemelerin yüksek kalitede olduğu göz önüne alınırsa Veloretti Ace’in bisiklet tutkunları tarafından tercih edilecek bir model olacağını belirtebiliriz.

İlgili video