reklamı kapat

POPÜLER

13 Reasons Why

13 Reasons Why’ın 2. sezonu ne zaman geliyor? [Video]

Netflix’in en fazla ilgi çeken işlerinden birine dönüşen 13 Reasons Why‘ın tek sezon sürmeyeceği, hikayeye kaldığı yerden devam edeceğini zaten biliyorduk. Aradan geçen zamanın ardından ikinci sezonun ne zaman ekrana geleceği de belli oldu. Üstelik bu duyuru yeni görüntülerin yer aldığı bir tanıtımla gerçekleştirildi.

Aslına bakarsanız 13 Reasons Why ilk sezonuyla izleyici karşısına çıktığında iki farklı sebepten gündeme geldi. Bunlardan ilki dizinin beğenilmesi, ikincisi ise intihar gibi hassas bir konuyu ele alıyor olmasıydı. Dolayısıyla pek çok izleyici intiharın konu edilmesinin psikolojisi bozuk insanlar üstünde olumsuz etki yaratacağını düşünüyordu. Fakat konunun ele alınma biçimi bu eleştirilerin kısmen yersiz olduğunu gösterdi. Kendi canına kıyan Hannah Baker‘in neden böyle bir karar aldığına yakından şahit olma fırsatı elde ettik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yoğun ilginin ardından Netflix‘in ikinci sezonu duyurması uzun sürmedi. Bizler yeni bölümlerin neyi konu edeceğini merak ederken sonunda yeni bir tanıtım gün yüzüne çıktı. Karakterlerin dışarıdan görünüşü ve asıl hislerini ortaya koyan tanıtım yaşananların Hannah Baker’a özgü olmadığını ortaya koyuyor. Üstelik tanıtım “Kasetler sadece bir başlagıçtı” sözleriyle son buluyor.

13 Reasons Why ikinci sezon bölümleriyle 18 Mayıs‘tan itibaren Netflix’te olacak. Paylaşılan yeni tanıtımı da hemen aşağıda bulabilirsiniz.

13 Reasons Why 2. sezon duyurusu