reklamı kapat

POPÜLER

Apple MacBook Pro

16 inç MacBook Pro’yu gözler önüne seren konsept [Video]

Teknoloji devi Apple, uzun süredir gündeme gelen 16 inç MacBook Pro modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Peki bu model nasıl görünecek?

Eylül ayındaki yeni iPhone etkinliğinde tanıtılmasına artık kesin gözüyle bakılan yeni nesil 16 inç MacBook Pro, çok merak edilen cihazlara arasında yer alıyor. İşte bu cihaz, EverythingApplePro’nun özel konsepti ile şimdiden karşımıza çıkıyor. Elbette Apple’ın farklı bir tasarımı çizgisi kullanma ihtimali bulunuyor ancak bu yapı oldukça olası duruyor. Oldukça ince çerçevelere ve yuvarlatılmış kenarlara sahip konsept, bünyesinde yine TouchBar barındırıyor ve genel olarak oldukça modern görünüyor. Bu konsepte toplam altı adet USB-C portu koyan EverythingApplePro, cihazın hoparlör ızgarasında da gülümseten bir detay kullanıyor. Buradaki boşluklar Mac Pro’nun “rendeye” benzetilen ön tasarımını kullanıyor. 16 inç MacBook Pro, sağlam kaynaklara göre TFT LCD ekran üzerine kuruluyor. LG Display üretimi ekranda 3072×1829 piksel çözünürlük sunacak denilen cihaz, burada OLED bekleyenleri üzüyor.

Apple MacBook Pro
Apple MacBook Pro
Apple MacBook Pro
Apple MacBook Pro
Apple MacBook Pro
Apple MacBook Pro
Apple MacBook Pro
Apple MacBook Pro
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple, 16 inç MacBook Pro dışında yeni iPhone’lara hazırlanıyor

Biliyorsunuz burada iPhone XI, iPhone XI Max ve iPhone XR 2019 yolda bulunuyor. Ortaya çıkan özelliklerine baktığımız zaman XI ve XI Max’in arkasında üç adet, XR 2019’a ise iki adet kamera yer alıyor. Mevcut modellerden çok daha hızlı bir FaceID donanımı barındıracak modellerin, ters kablosuz şarj sunacağı da gelen önemli bilgiler arasında yer alıyor. Güçlerini 7 nm+ üretim sürecinden çıkacak A13 Bionic işlemciden alacak yeni iPhone’lar, arkalarında oldukça büyük kare bir modül taşıyor. EverythingApplePro tarafından kapakta görünen iPhone XI konseptinin arka kamera modülü ise göze daha güzel duruyor. Ancak bu kesinlikle gerçek değil.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en yeni ürünleri