reklamı kapat

POPÜLER

2021 Hyundai Elantra

2021 Hyundai Elantra için Türkiye tanıtım öncesinde beklentiler

Tanıtımına bir haftadan az bir süre kalan 2021 Hyundai Elantra, keskin tasarım diliyle markasının içerisinde bulunduğu dönüşüme selam gönderiyor.

Hyundai Türkiye, 2021 yılındaki model atağına yeni Elantra modeliyle start veriyor. C sedan segmentine farklı bir bakış açısı getirmesi hedeflenen Elantra, özellikle sıra dışı sert ve keskin çizgilerden oluşan tasarım diliyle rakiplerinden ayrılıyor. Markanın yeni dili olan parametrik tasarım üzerine şekillenen 2021 Hyundai Elantra, özellikle kapılarda ve arka çamurluklarda yer alan sert geçişleriyle dikkat çekecek. Hyundai’nin üçüncü nesil araç platformu da yeni Elantra’nın genel tasarımını, güvenliğini, verimliliğini, gücünü ve sürüş performansını önemli ölçüde geliştiriyor. Bu platform, daha çevik yol tutuşu için Elantra’nın ağırlık merkezini düşürmesine olanak tanıyor.

2021 Hyundai Elantra tasarımıyla ilgi çekecek

Önümüzdeki günlerde tanıtımın gerçekleştirilecek olan Elantra ilgili görüşlerini dile getiren Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel, “Otomotiv dünyasında tüm araçların neredeyse birbirine benzediği bir dönemde daha agresif, daha sportif ve aynı zamanda daha farklı bir tasarım felsefesi benimseyen Elantra modelimizle geleneksel tasarımlardan sıkılan otomobil severlerin ilgisini çekmeyi hedefliyoruz.” ifadelerine yer verdi. Yepyeni tasarım özellikleri ve ayrıştırıcı görünüşüyle oldukça dikkat çekici bir otomobil haline gelen Elantra, 15 Nisan’da yapılacak basın toplantısının ardından tüm Türkiye’de satışa sunulacak. Elantra’nın mart ayında yapılan küresel lansmanından sonraki detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Karşınızda yeni Elantra