reklamı kapat

POPÜLER

Dacia

50. yaşını kutlamaya hazırlanan Dacia, yeni model müjdesiyle karşımızda!

Son dönemlerde önemli bir çıkış yakalayan Dacia, 50. yaşını yeni bir modelle kutlayacağına dair ilk ipucunu resmi kaynaklarından duyurdu.

Geçtiğimiz yıl içerisinde en çok talep gören modeli Duster‘ı güncelleyen Dacia, 2018 itibarıyla 50. yılını kutlamaya hazırlanıyor. 90’lı yılların son dönemlerinden itibaren Renault çatısı altına giren ve o süreçten beri ciddi bir yükselişe geçen Romanya merkezli üretici kutlama hazırlıklarını yeni bir modelle başlatacak. Şirketin resmi kaynaklarından yapılan duyuruyla üstü örtülü bir şekilde karşımıza çıkan bu yeni modelle ilgiliyse şimdilik ser verip sır vermeme gibi bir durum söz konusu. Dedikodular üzerinden şekillenecek olan araçta iki farklı beklentinin olduğunu söyleyebiliriz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ağustos ayında tanıtılabilir

Paylaşımda üzeri örtülü bir şekilde karşımıza çıkan modelle ilgili gelen ilk iddia yepyeni bir model olduğu yönünde. Kompakt crossover sınıfta yer alabileceği söylenen bu modelin Duster’ın elde ettiği başarıyı bir segment altta da yakalayabileceği söyleniyor. Masada görünen ikinci parça ise Renault’nun Ağustos ayında katılım sağlayacağı Moskova Otomobil Fuarı‘nı işaret ediyor. Rusya pazarına özel olarak Duster’ın daha lüks ve zengin donanımlı versiyonu hazırlığı içerisinde olduğu bilinen şirketin, bu versiyonu Avrupa pazarına sunup sunmayacağı ise henüz netlik kazanmış değil. Kısa süre içerisinde daha da detaylanacak olan gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Dacia Duster