reklamı kapat

POPÜLER

Audio-Technica ATH S220BT

60 saat pil ömrü sunan bütçe dostu kablosuz kulaklık: Audio-Technica ATH-S220BT

Japonya merkezli elektronik şirket Audio-Technica yeni bütçe dostu kulaklığını tanttı. ATH-S220BT olarak adlandırılan kulaklık tam dolu pille 60 saate varan bir kullanım imkanı sunuyor.

USB-C üzerinden şarj edilebilen kulaklık Audio-Technica’nın belirttiğine göre 10 dakika şarjla 3.5 saatlik bir pil ömrü vadediyor. Bluetooth 5.0 destekli kablosuz kulaklıkta 40 mm’lik sürücüler bulunuyor. Düşük gecikmeli ses sunduğu belirtilen kulaklık, 3.5 mm kabloyla geliyor. Bu sayede kulaklık kablolu olarak da kullanılabiliyor.  ATH-S220BT, görevler arasında hızlı geçiş için aynı anda iki Bluetooth cihazıyla bağlantı kurabiliyor. Kulaklıkta Android cihazlar için yerleşik bir mikrofon, kulaklık kontrolleri ve Google Fast Pair desteği de bulunuyor. Siri ve Google Asistan gibi kişisel asistanlarla uyumlu şekilde çalışan kulaklıkta mevcut pil seviyesi, eşleştirme durumu ve daha fazlası hakkında bilgi sağlayabilen bir “sesli yönlendirme” özelliği de sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Audio-Technica ATH-S220BT modelinde ANC özelliği yer alıyor mu?

Üst segment kulaklıklarda yer alan aktif gürültü engelleme özelliği ise bu kulaklıkta ne yazik ki yer almıyor. Farklı renk seçeneklerine de sahip olan kulaklık 180 gram ağırlığında. Yurt dışında piyasaya sunulan kulaklığın fiyatı ise 59 dolar.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın