reklamı kapat

POPÜLER

LG 75UR91006

75 inçlik LG 75UR91006 4K TV için indirim fırsatı [Mart 2024]

LG 75UR91006 televizyonun fiyatı için bir kampanya var. 75 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon 4K çözünürlük desteğiyle geliyor. 6. nesil α5 AI 4K işlemciye sahip olan televizyonda ThinQ AI özelliği de yer alıyor.

HDR10 Pro özellikli LG 75UR91006, canlı renkler ve yüksek ayrıntılar için optimize edilmiş parlaklık seviyeleri sunuyor. 4K olmayan içerikleri de yüksek çözünürlük kalitesine taşıyan televizyon bu sayede de dikkatleri üstüne çekiyor.  AI parlaklık kontrolü, ortam aydınlatmasını çevreleyen parlaklığa uyum sağlayarak her ortam için üst düzey parlaklık seviyesine olanak tanıyor. Televizyonda bununla birlikte Apple AirPlay ve HomeKit gibi özellikler de bulunuyor. HomeKit desteği sayesinde iOS veya Mac destekli bilgisayarlardan kablosuz görüntü aktarımı yapılabiliyor. HomeKit desteği ise kullanıcıların HomeKit destekli ev aksesuarlarını televizyon üzerinden kontrol etmeye yardımcı oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG 75UR91006 sunduğu görüntü kalitesiyle üst düzey bir deneyim vadediyor

Cihazda çoğu televizyonda modelinde gördüğümüz Filmmaker adı verilen bir mod karşımıza çıkıyor. Bu mod filmin dokusunda veya diğer görsel ayarlarında herhangi bir değişiklik yapmadan yönetmenlerin istediği şekilde görüntülere yardımcı oluyor. Oyunlarda da akıcı bir deneyim sağlayan televizyonun satış fiyatı bir satış kanalında 44 bin TL‘den 42.829 TL‘ye geriledi.

LG

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın