reklamı kapat

POPÜLER

ROQU Mobility Unibody One

75 kilometre menzil sunan yerli üretim elektrikli scooter: ROQU Mobility Unibody One

 - Güncelleme: 30 Mayıs 2024 18:19

Türkiye’nin ilk yerli mikro mobilite markası ROQU Mobility, Unibody One scooter’ı satışa sundu. Dayanıklı gövdesi, geri dönüştürülebilir bataryası ve ergonomik tasarımı ile dikkat çeken Unibody One, 8 farklı renk seçeneğiyle geliyor.

Gövdesinde alüminyum malzemenin tercih edildiği ROQU Mobility Unibody One, dayanıklı bir gövdeye sahip. Elektrikli scooter, ROQU App mobil uygulaması üzerinden kontrol edilebiliyor. Kullanıcılar scooter’ın pilini yüzde 100 şarj ettiğinde 50 veya 75 kilometreye (iki farklı batarya seçeneği var) varan bir menzil değeri elde edebiliyor. Pek tabii bu kullanım süresi kullanım koşullarına göre değişiklik gösteriyor. Saatte 30 kilometre hıza ulaşabilen scooter’ın bataryası değiştirilebiliyor. Bu sayede kolay bir şekilde şarj edilebilen araçta sürüş modu ve maksimum hız değeri ihtiyaca göre mobil uygulama üzerinden değiştirilebiliyor. Geniş ayak basma alanı sayesinde konforlu bir sürüş deneyimi vadeden araçta far, stop ve sinyal lambaları bulunuyor. Hız sabitleme özelliğine de destek veren araçta kilit sistemi de var. Üst kilit sayesinde scooter parka uygun bölgelerde rahatlıkla park edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ROQU Mobility Unibody One scooter’ın fiyatı ne kadar?

Unibody One kullanıcıları, scooterlarını ROQU App üzerinden kolayca kontrol ve takip edebiliyor. Uygulama ekranı üzerinden ürünü açma, kapama, kilitleme, sürüş modlarını değiştirme ve daha bir çok işlem yapılabiliyor. Elektrikli scooter’ın Türkiye’deki başlangıç fiyatı ise 65 bin TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın