reklamı kapat

POPÜLER

Acer Predator Thronos Air oyuncu kokpiti

Acer’dan neredeyse 90 bin TL’lik nefesleri kesen yeni oyuncu kokpiti: Predator Thronos Air

Acer, IFA 2018 kapsamında Predator Thronos adını verdiği oyun kokpitini tanıtmıştı. IFA 2019’da ise yeni Predator Thronos Air geldi.

IFA 2018’da tanıtılan Acer Predator Thronos, çok büyük ses getirmiş ancak 20 bin dolarlık fiyatıyla neredeyse kimse tarafından satın alınamamıştı. IFA 2019’da tanıtılan yeni Predator Thronos Air ise yine kimse tarafından alınabilecek gibi durmuyor. Yurt dışında tam 14 bin dolar fiyatı bulunan ve Türkiye’ye gelirse en az 90 bin TL civarında satılacak model, ilk sürüm gibi yine çok etkileyici görünüyor. Motorlu monitör sistemi çıkarılan ve daha ucuz olması için manuel ayar sunulan oyuncu kokpiti, yine de toplam üç farklı ekranı bir arada tutabiliyor. İlk sürüm gibi merkezinde vücudu çok iyi sardığı söylenen bir koltuk yer alan sistem, klavye ile fare için de hareketli tasarlanan geniş bir alan veriyor. Gerçekten çok şaşalı görünen bu oyun tutkunlarını üzecek (Evet fiyattan dolayı..) ürün, “sınırları zorlama” sanatının en son üyeleri arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer Predator Thronos Air hayalleri süslüyor

IFA 2019’da oyun adına tanıtılan en büyük ürünlerden olan Predator Thronos, söylendiği kadarıyla yılın dördüncü çeyreğinde raflardaki yerini alıyor. Çok ama çok kısıtlı bir kitleye hitap eden ürünün, Türkiye’ye satış amacıyla getirilmesi de pek beklenmiyor. Sadece şov amaçlı gösterimlerin yapılacağı tahmin ediliyor. Bu üründe bir bilgisayarın olmadığını da belirtelim. Monitörleri ve bilgisayarı kişilerin ayrıca alması gerekiyor. Bu da gerçekten çok garip görünüyor.