reklamı kapat

POPÜLER

“Akılsız” cep aynası

15 Mart 2017

Refix Coin Mirror yanında her daim ufak bir ayna taşımayı arzu edenlere alternatif bir çözüm sunuyor. Hem ufak boyutu hem de hafifliğiyle öne çıkan bu cep aynası isterseniz akıllı telefonların arkasına isterseniz not defterlerinin üzerine yapıştırılabiliyor. Üstelik ardında yapışkan bir yüzey bırakmıyor. Anlayacağınız Refix Coin Mirror, LOG’da her gün görmeye alışkın olduğunuz teknoloji harikası “akıllı” ürünlerden farklı ancak akıllı telefonlarla harika bir ikili oluyor.

tale firması tarafından üretilen refix cep aynaları akrilik ile güçlendirilmiş bir ürün. Normal aynalarla karşılaştırdığınızda camdan çok daha ince ve hafif olmasıyla dikkat çekiyor. Bu farklı yapısı sayesinde yere düştüğünde kırılmıyor. Hatta üzerinde çizik bile oluşmuyor. Ancak bu ufak aynaların en önemli özelliği farklı yerlerde tekrar tekrar kullanılabiliyor olması. Arka yüzeyince üretan kullanılan bu ürün istenildiği zaman çıkartılıyor. Bu yüzeyin tekrar ıslatılmasının ardından arzu edilen başka bir eşyaya yapıştırılabiliyor. Alışılmış yapışkan maddeleri kullanmadığı için ardından yapış yapış bir his bırakmıyor. Sadece bir refix cep aynası alarak birden fazla eşyayla birlikte kullanabiliyorsunuz.

Ayna taşımayı çok daha pratik bir hale getiren bu ürünün tasarım açısından birçok alternatifi bulunuyor. Bunlar iki ana kategori altında toplanıyor: Karakterler ve geometrik şekiller. Karakter başlığı altında havuç, muz, tavşan, kuş veya göz gibi şirin seçenekler yer alıyor. Üstelik alternatifler tasarımla sınırlı kalmıyor. Renk konusunda da kullanıcıların istekleri karşılanıyor. Bu pratik ürüne 5 dolar karşılığında sahip olabilirsiniz.

YORUMLAR