reklamı kapat

POPÜLER

Alto's Odyssey Alto's Adventure

Alto’s Odyssey ve Alto’s Adventure oyunlarıyla ilgili sürpriz gelişme

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınında bazı oyun geliştiricileri oyunlarını ücretsiz hale getirdi. Kullanıcıların evlerinde keyifli vakit geçirmesi için iOS platformunun popüler oyunlarından Alto’s Odyssey ve Alto’s Adventure ücretsiz olarak indirmeye sunuldu.

Şu anda iOS ve Mac platformlarında ücretsiz olarak yayınlanan oyunlar hakkında kısaca bilgilendirme bulunalım. İnteraktif bir sanat olarak yorumlanan Alto’s Adventure, akıcı, zarif ve heyecan uyandıran fiziksel özelliklere dayalı oyun deneyimi sunuyor. Gerçek koşullarda snowboard’a dayanan yöntemlerle oluşturulan zeminin yer aldığı oyunda öğrenmesi kolay, ustalaşması zor olan tek düğmeli hüner sistemi bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alto’s Odyssey ve Alto’s Adventure oyunculara keyifli dakikalar yaşatıyor

Alto’s Odyssey oyununda ise oyuncular sonu olmayan bir kumkayağı yolculuğunda Alto ve arkadaşlarına katılıyor. Oyuncular rüzgarlı kumların üzerinden uçuyor. . Kum fırtınaları ve kayan yıldızlar gibi dinamik aydınlatmalar ve mevsim efektlerine ek olarak çöl, kum girdapları ve akarsulara da yer alıyor. Zen Modu ,huzurlu müziğiyle bütünleşiyor ve Odyssey’i en saf ögelerine indirgiyor. Herbiri farklı özellik ve yeteneklere sahip altı farklı karakterin yer aldığı oyunu buraya diğer oyunu ise buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde diğer oyunlarda da benzer gelişmeler yaşanabileceğini belirtelim. Oyunların ücretsiz hale gelmesi durumunda bu bilgileri sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

Çok pahalı Galaxy Z Flip nasıl üretiliyor?