reklamı kapat

POPÜLER

Android Nvidia GeForce Now

Android için oyun deneyimini değiştirecek NVIDIA GeForce Now göründü

NVIDIA GeForce Now, Android kullanıcıları için dağıtılmaya başlandı. Özellik telefonunuzla gelişmiş oyun deneyimi yaşamayı mümkün kılıyor.

PS4’ün Remote Play uygulamasının tüm Android kullanıcılarına açılmasının ardından şimdi de NVIDIA GeForce Now uygulaması göründü. Ağustos ayında müjdelenen uygulama şimdilik ilk olarak Güney Koreli kullanıcılar tarafından test edilmek üzere Play Store‘daki yerini aldı. Sistem bilgisayarınızdaki mevcut kütüphanenize bulut servisi vasıtasıyla akıllı telefonunuzdan da erişmenizi mümkün kılıyor. Oyunu ayrıca indirmenize elbette gerek kalmıyor. Böylece akıllı telefonunuzla oyun deneyimine ara vermeden de devam edebiliyorsunuz. GeForce Now’ın kendi kütüphanesi de bulunuyor. Ancak bunun için ayrı bir abonelik sistemine dahil olmanız gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android 5.0 üstü kullanıcılar için NVIDIA GeForce Now yayında

Uygulama şimdilik her ne kadar Koreli kullanıcılar tarafından Play Store üzerinden indirilebiliyor olsa da uygulamanın apk‘sının da internetteki yerini aldığını belirtelim. Uygulamanın Android 5.0 ve üzeri cihazlarla uygun olduğu belirtilirken en az 2 GB RAM’li bir modelde çalışabileceği de kaydediliyor. En ideal deneyim içinse 5 GHz Wi-Fi bağlantısı ve en az 15 Mbps internet erişimi kaydedilmiş. Elbette bir oyun kumandasını da cihazınıza bağlamak isteyebileceğinizi kaydedeilm.

Bu deneyimden yararlanmak için uygulamayı indirmenin yetmediğini de kaydetmek gerek. Hala beta aşamasında olduğu için öncelikle hesabınızı aktif hale getirmeniz gerekiyor. Buradan hesabınızı oluşturup beta sürecine dahil olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

PlayStation Plus ekim ayı ücretsiz oyunları