reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Anker PowerPort III Pod 65W

Anker PowerPort III Pod 65W Türkiye’de satışa sunuldu

Anker, Türkiye’de yeni bir hızlı şarj cihazı daha satışa sundu. Bu sefer Anker PowerPort III Pod 65W Türkiye’de elde edilebilir hale geldi.

Advertisement

Anker PowerPort III Pod 65W, Türkiye’de 549 TL fiyat etiketiyle elde edilebilen en yeni hızlı şarj cihazlarından oldu. Anker PowerPort III Nano 20W ile Türkiye’de çok fazla satış yaptıklarını aktaran firma, yeni ürünleri için de umutlu görünüyor.

Şirkete göre cihaz, 65 Watt’lık yüksek çıkış gücüne sahip olmasına rağmen ultra kompakt yapısıyla beklentileri karşılıyor. PowerIQ 3.0 hızlı şarj teknolojisine sahip PowerPort III Pod 65 W, pek çok cihazla uyumlu olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker PowerPort III Pod 65W için firmanın resmî açıklama şöyle

“Anker’in premium şarj cihazları arasında yerini alan yeni cihaz PowerPort III Pod 65 W, sahip olduğu MiniFuel teknolojisi sayesinde daha az ısınıyor ve yüzde 40 daha küçük. iPhone’dan Samsung’a, laptoplardan tabletlere kadar pek çok cihazla uyumlu bir şekilde çalışabilen PowerPort III Pod, 65 Watt’lık yüksek bir çıkış gücüne sahip.

PowerIQ 3.0 teknolojisi sayesinde cihazları hızlı şarj edebilen cihaz, 3 farklı fiş başlığıyla satışa sunuluyor. Bu sayede Amerika’da, İngiltere’de, Avrupa’da ve nerede isterseniz kolaylıkla kullanabiliyorsunuz.”

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept