reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Extinction

Ant-Man yıldızını kahramana dönüştüren Netflix filmi: Extinction [Video]

Ant-Man filmlerinin ikisinde de karakteriyle filme neşe katan Michael Peña, Netflix filmi Extinction (Tükeniş) fragmanında kahramana dönüşüyor.

Ant-Man ve Ant-Man and the Wasp filmlerinde ortalığı karıştıran, eğlenceli ve bir o kadar da “yardımcı” bir yan karakteri canlandıran Michael Peña, başrolünü üstlendiği Extinction (Tükeniş) filmi ile Netflix’te boy göstermeye hazırlanıyor. Bilim kurgu severlerin ilgisini çekecek olan filmde Luke Cage’le popülerliğini artıran Mike Colter ile Lizzy Caplan, Peña’ya eşlik ediyor. Film ise bir uzaylı istilasını ve hayatta kalmaya çalışan insanlığı merkezine oturtuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uzaylı istilası

Filmde Peter isimli bir karakteri canlandıran Peña, ilginç kabuslar görmeye başlayan bir aile babası rolünde. Monoton hayatına devam ederken geceleri ise korkutucu kabuslarla hayatta kalma mücadelesi veren Peter, insanlar onun deli olduğunu düşünmesin diye psikolojik yardım almayı reddediyor. Ancak bir gün Peter’ın rüyalarını haklı çıkaran bir olay oluyor. Bir istila ile karşı karşıya kalan insanlığın kurtuluşunun anahtarı ise ona bu istilayı haber veren rüyalar olabilir. Peter hem ailesini korumalı hem de bu istiladan kurtulmanın bir yolunu bulmalı…

Tükeniş esasen Universal tarafından yayınlanacaktı ancak Netflix’e satıldı. Hatırlarsanız Netflix geçmişte de The Cloverfield Paradox ve Annihilation ile benzer satın alımlar gerçekleştirmişti. Film 27 Temmuz‘da platformdaki yerini alacak.