reklamı kapat

POPÜLER

Apple

Apple’dan kariyerle ilgili yepyeni internet sayfası [Video]

Apple, işle ilgili hazırladığı yeni internet sayfasını hizmete soktu. İnternet sayfası artık Apple‘daki çeşitli ekipler hakkında daha ayrıntılı bilgi sağlıyor.

Kategoriler arasında donanım, yazılım ve hizmetler, tasarım, operasyon ve tedarik zinciri, pazarlama, kurumsal işlevler, satış ve iş geliştirme, perakende satış ve destek ve hizmet yer alıyor. Şirket, Apple Watch’un sensörlerini geliştirmekten sorumlu bir ekibi yöneten Divya da dahil olmak üzere bir avuç dolusu çalışanı bilgilendiriyor. Şirket hakkında yeni bir sayfa, şirketin yenilikçi iş uygulamalarını, işbirlikçi çalışma ortamını, çalışanlara sağladığı faydaları, farklı işgücünü ve teknoloji deviyle çalışmanın diğer avantajlarını vurguluyor.

Şirket, öğrenciler bölümünü, AppleCare College Programından Apple Store Leader Programına kadar stajyer, üniversite ve mezunlara yönelik bir fırsat listesi ile genişletti. Şirket, Amerika’da iki milyondan fazla iş yarattığını da açıkladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şirketin yeni kampüsü Apple Park 2017 yılında kapılarını hizmete açmıştı

Steve Jobs’un yaratıcılık ve iş birliği merkezi olarak tasarladığı kampüs, Santa Clara Vadisinin kalbinde yeşil alan cenneti haline getiriyor. Kampüsün halka şeklindeki 2,8 milyon metrekarelik ana binasında tamamen dünyanın en büyük kavisli cam panellerinde bulunuyor.

24 Şubat 1955’ye dünyaya gelen Steve Jobs için de kampüste Steve Jobs Theatre adında bir tiyatro salonu bulunuyor. Tiyatronun kampüsün en yüksek noktalarından biri olan bir tepenin tepesinde ve ana binaya yakın olduğunu belirtelim.

Video

https://log-com-tr.cdn.vidyome.com/embed/PScPbN1aFBz.htm