reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPad iPhone

Apple’ın beklenen yeni ürünleri hakkında üzücü gelişme

Teknoloji devi Apple, kısa süre içerisinde yeni iPad modellerini karşımıza çıkarıyor. Ancak bu modeller için üzücü detaylar bulunuyor.

Tablet pazarının tartışmasız lideri iPad ailesi, son tanıtılan Pro modeller ile yeni nesle geçiş yapmıştı. Ancak bu yeni nesil sadece Pro tarafta kalacak gibi görünüyor. Çünkü sağlam kaynak Mac Otakara’ya göre 7. jenerasyon iPad ile iPad Mini 5, standart tasarımı sürdürmeye devam ediyor. Herhangi bir tasarım değişikliği almayacak tabletlerin, Face ID yerine Touch ID parmak izi sensörü kullanacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. 3.5 mm kulaklık girişine sahip olacağı belirtilen modellerden 10,2 inç ekranlı olan 7. jenerasyon iPad, 6. jenerasyon gibi 329 dolar fiyat etiketine sahi olacak deniyor. Apple Pencil desteğini de taşıyacak bu model, sadece ufak donanımsal artışlar getirecek gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPad modellerinden daha çok merak edilen 2019 Apple iPhone ailesi

2019 iPhone ailesi bildiğiniz üzere 2018’de de olduğu gibi üç farklı modelden oluşuyor. Bunların 5,8 inç OLED ekranlı iPhone XI, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone XI Max ve 6,1 inç OLED ekranlı iPhone XR 2019 olduğu söyleniyor. Sırasıyla 999 dolar, 1.099 dolar ve 750 dolar fiyat etiketleriyle raflardaki yerini alacak telefonlar, ortaya çıkan yeni bilgilere göre su altında da rahatlıkla kullanılabilecek. Bu detay gerçekten ilginç görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın bahsettiğimiz yeni nesil tabletleri