reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone SE 2

Apple iPhone SE 2 bekleyenler için kötü haber

Apple‘ın son dönemde çok merak edilen ve gelmesi istenen modeli iPhone SE 2 için kötü bir haberimiz var. Gündemden düşmeyen telefon, yeni bilgiler ile bekleyenlerini oldukça üzecek gibi duruyor.

Forbes tarafından aktarılan ve kılıf üreticisi Olixar‘a dayandırılan habere göre iPhone SE 2 bu yıl içerisinde gelmeyecek. iPhone X’da geçtiği tasarımı büyük modellere özel bırakmak istediği belirtilen Apple‘ın, telefonu hiçbir zaman tanıtmama ihtimali de bulunuyor. Yani tamamen rafa kalkmış olabileceği belirtilen model, şu an bekleyenleri oldukça üzüyor. Küçük ekranlı telefonlara yönelik talebin inanılmaz düşük olduğunu iyi bilen teknoloji devi, bu açıdan beklenen adımı sonunda atmış gibi duruyor. Daha önce 4,2 inç ekran ile geleceği söylenen akıllı telefon, gücünü A10 Fusion işlemciden alacak deniyordu. 2 GB RAM ile destekleneceği belirtilen telefonun, 32 GB ya da 128 GB depolama ile satın alınabileceği de gelen detaylar arasında yer alıyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple’dan 2018’de üç yeni iPhone bekleniyor

Hatırlatmak adına Apple‘ın 2018’de dört yeni iPhone satışa çıkartacağı söyleniyor. Bunların 5,8 inç ikinci jenerasyon iPhone X, 6,5 inç iPhone X Plus ve LCD ekranlı 6,1 inç iPhone olacağı söyleniyor. Beklenenden biraz daha ucuza satılacak modeller, şirketin telefon tarafındaki 2018 ürün gamını oluşturacak gibi görünüyor.

İlgili Video

Telefon böyle gelebilir deniyordu