reklamı kapat

POPÜLER

Apple MagSafe Battery Pack

Apple MagSafe Battery Pack içinde tam olarak neler bulunuyor? [Video]

Teknoloji devi Apple, geçtiğimiz hafta Apple MagSafe Battery Pack modelini tanıttı. Peki bu ürünün içinde tam olarak neler var?

Hatırlamak adına Apple MagSafe Battery Pack, direkt olarak iPhone 12 serisi için hazırlanmış bir powerbank. Telefonların arkasına konumlandırılan ürün, kullanıcılara 5W gücünde şarj ile ekstra kullanım süresi getiriyor. Başka firmalarda alternatifleri bulunan ürün hakkında Apple resmi olarak şunları söylüyor:

”MagSafe Battery Pack’i takmak çocuk oyuncağı. Kompakt ve kullanıcı dostu tasarımı, hareket halindeyken şarj etmeyi kolaylaştırıyor. Mükemmel şekilde hizalanmış mıknatıslarıyla iPhone 12 veya iPhone 12 Pro’nuza yapışıyor, kablosuz şarjın güvenli ve güvenilir olmasını sağlıyor.

MagSafe Battery Pack, MacBook ile sunulanlar gibi 27 W veya daha güçlü bir şarj aygıtıyla kullanıldığında daha da hızlı şarj ediyor. Ve bir kablosuz şarj aygıtına ihtiyaç duyduğunuzda 15 W’a kadar kablosuz şarj için Lightning kablosunu takmanız yeterli.”

İşte bu ürünün içini açan Charger Lab, merak edenler kullanıcılar için cihazın iç tasarımını gözler önüne serdi. Yukarıdaki videoda görebileceğiniz altyapıda elbette sürpriz olmayan donanımlar karşımıza çıkıyor.

Burada özellikle kablosuz aktarım için şarj bobinleri ve halka şeklindeki MagSafe mıknatısları dikkat çekiyor. Cihazın içindeki pilin ise iki farklı hücreden oluştuğu görülüyor.

Apple MagSafe Battery Pack Türkiye’de kaça satılacak?

Halen Türkiye’de elde edilemeyen ürün için istenen rakam 1.079 TL seviyesinde (Yurt dışı 99 dolar) yer alıyor. Ürünün tarih kesin olmasa da yakında Türkiye’de stoklara girmesini bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

BMW’nin çok gelişmiş ve fütüristik elektrikli motosiklet modeli