reklamı kapat

POPÜLER

Apple MagSafe Battery Pack

iPhone 12 özel Apple MagSafe Battery Pack için ilk gerçek görseller geldi

Teknoloji devi Apple, geçtiğimiz hafta Apple MagSafe Battery Pack modelini tanıttı. İşten bundan ilk gerçek görseller geldi.

Hatırlamak adına Apple MagSafe Battery Pack, direkt olarak iPhone 12 serisi için hazırlanmış bir powerbank. Telefonların arkasına konumlandırılan ürün, kullanıcılara 5W gücünde şarj ile ekstra kullanım süresi getiriyor. Başka firmalarda alternatifleri bulunan ürün hakkında Apple resmi olarak şunları söylüyor:

”MagSafe Battery Pack’i takmak çocuk oyuncağı. Kompakt ve kullanıcı dostu tasarımı, hareket halindeyken şarj etmeyi kolaylaştırıyor. Mükemmel şekilde hizalanmış mıknatıslarıyla iPhone 12 veya iPhone 12 Pro’nuza yapışıyor, kablosuz şarjın güvenli ve güvenilir olmasını sağlıyor.

MagSafe Battery Pack, MacBook ile sunulanlar gibi 27 W veya daha güçlü bir şarj aygıtıyla kullanıldığında daha da hızlı şarj ediyor. Ve bir kablosuz şarj aygıtına ihtiyaç duyduğunuzda 15 W’a kadar kablosuz şarj için Lightning kablosunu takmanız yeterli.”

Peki bu ürün gerçekte iPhone 12’lerin üzerinde nasıl görünüyor? Bunun cevabını yukarıdaki galeride yer alan fotoğraflar verdi. İlk yorumlar ise beklendiği gibi pek de güzel çıkmadı. Kullanıcılar genel olarak bu yapıyı çirkin bulduklarını aktarıyor ve bunun hiç kullanışlı olmayacağını düşünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple MagSafe Battery Pack Türkiye’de kaça satılacak?

Halen Türkiye’de elde edilemeyen ürün için istenen rakam 1.079 TL seviyesinde (Yurt dışı 99 dolar) yer alıyor. Ürünün tarih kesin olmasa da yakında Türkiye’de stoklara girmesini bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

BMW’nin çok gelişmiş ve fütüristik elektrikli motosiklet modeli