reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 5
Apple Watch Series 5

Apple Watch Series 5 gerçekten geliyor mu?

02 Eylül 2019

Apple Watch Series 5 çıkışı konusunda halen bazı soru işaretleri bulunuyor. Bu konuda ortaya çıkan bir detay ise süreci kesinleştiriyor.

Ming-Chi Kuo, geçtiğimiz hafta Apple Watch Series 5 modelinin 10 Eylül tarihinde yeni iPhone’lar ile tanıtılacağını ve ay bitmeden satışa sunulacağını aktarmıştı. Büyük ihtimalle 20 Eylül tarihinde raflardaki yerini alacak denilen saatin, bazı kaynaklar tarafından gelmeyeceği de iddia edildi. Ancak model kesin olarak yolda bulunuyor. Bunun en büyük göstergesi ise Apple Watch için satılan birçok kayışın stok dışında kalması. Yeni model öncesinde eski ürünler için stok yenilemediği görülen firma, bunun için Series 5‘i bekliyor deniyor. Yeni saatin en büyük yeniliği gövde malzemesinde kendisini gösteriyor. iOS 13 kodlarında ortaya çıktığı kadarıyla model için alüminyum yanında titanyum ve seramik olmak üzere iki farklı gövde seçeneği de sunulacak. Halen firmanın burada çok yüksek ihtimalle alüminyum gövdeyi sunmaya devam edeceği, paslanmaz çeliği ise titanyum ile değiştireceği tahmin ediliyor. Bünyesinde kullanılacak OLED ekranları Japan Display firmasından geleceği söylenen saat, halen sızıntısı konusunda genel olarak sessiz kalıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 5 ile yeni iPhone’lar da geliyor

Apple Park içindeki Steve Jobs Theater bünyesinde yapılacak etkinlikte tanıtılacak iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max, sırasıyla 750 dolar, 999 dolar ve 1.099 dolar fiyat etiketlerine sahip olacak. Oldukça merak edilen aile, özellikle kamera konusunda önemli bir ilerleme gösterecek gibi görünüyor. Modellerin ayrıca A13 Bionic ile çok güçlü / performanslı olacakları da biliniyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Note 10