reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone X

Apple’dan iPhone X’u tanıtan Türkçe video [İzle]

Teknoloji devi Apple, resmi YouTube kanalından 24 Kasım tarihinde satışa çıkacak yeni akıllı telefonu iPhone X için özel bir tanıtım videosu yayınladı. Video telefonun tüm yeniliklerini gözler önüne seriyor.

Advertisement

999 dolarlık satış fiyatına rağmen yurt dılında kapış kapış satılan Apple iPhone X, bildiğiniz gibi son dönemdeki en yenilikçi iPhone’u konumunda. Hem donanım hem de yazılımsal açıdan yeni bir devrin başlangıcı olan model, şirketin Türkçe tanıtım videosunda tüm hünerlerini karşınıza getiriyor. Face ID’den işlemcisine, ekranından Animoji’ye kadar birçok özelliğe değinen video, telefonun albenisini oldukça arttırıyor. Kamera ve artırılmış gerçeklik konularına da yer veren tanıtım videosu, hızlı ancak oldukça açıklayıcı görünüyor.

iPhone X, Apple’ın en yenilikçi akıllı telefonu

Yeni iPhone’un donanım özellikleri oldukça yenilikçi detaylara sahip. Telefon home butonu olmayan yapısıyla şirketin geleceğini gözler önüne seriyor. A11 Bionic işlemcisiyle yüksek performans sunan X, aynı zamanda Face ID sistemiyle de yüz tanıyabiliyor. TrueDepth kamera sistemi üzerine kurulan yüz tanıma sistemi, güzel çalışıyor olmasıyla beğeni topluyor. İkizleri ayırt etme haricinde oldukça güvenli görünen sistem, söylendiği kadarıyla Touch ID‘yi aratmıyor. Super Retina isimli OLED ekran üzerine kurulan akıllı telefon, çelik kasası ve optik görüntü sabitlemeye sahip kameralarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.