reklamı kapat

POPÜLER

TORP Bike elektrikli motosiklet

Arazi eğlencesine özel güçlü elektrikli motosiklet: TORP Bike

Elektrikli motosiklet pazarına güçlü bir üye daha geldi. Elektrikli bisiklet boyutunda denilen TORP Bike, son dönemde dikkat çeken modellerden oldu.

Elektrikli motosiklet pazarı farklı üreticilerin katılımı ile büyümeye devam ediyor. Bu alanın son üyesi olan TORP Bike, elektrikli bisiklet boyutunda ve genel olarak hafif olmasıyla dikkat çeken bir model olarak karşımızda. Zorlu arazilere özel olarak tasarlanan model, aktarıldığı kadarıyla 15 kW (20 beygir) gücünde bir motor sahip ve tam olarak 29 kg ağırlığında. Bünyesinde özel tasarım 8 kg ağırlığında bir 1.8 kWh değiştirilebilir pil yer alan motosiklet, zorlu arazide 2,5 saat kadar aralıksız bir yüksek güç sunabiliyor. Kullanım yeri nedeniyle benzerleri gibi normal şehir içi menzili paylaşılmayan model, disk frenler kullanıyor ve 2,6 inç renkli IPS LCD ekran ile alınabiliyor. Bir mobil uygulamasının da olduğu aktarılan elektrikli motosiklet, firmanın kendi içerisinde geliştirdiği özel elektronik kontrol sistemlerini kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TORP Bike elektrikli motosiklet çok da ucuz değil

Yakında buradan ön siparişe açılacak elektrikli motosikletin açıklanan fiyatı 7.000 euro seviyesinde yer alıyor.  Bu fiyatın ucuz olmadığı açıkça görülüyor. Ancak istenen fiyatın birçok benzer rakipten çok daha iyi olduğu aktarılıyor. Modelin ilk aşamada limitli sayılarda üretileceği de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da pazarın sınıfında en hafif modeli