reklamı kapat

POPÜLER

Ateş püsküren drone alev silahı

Ateş püsküren bir drone yaratan alev silahı: TF-19 Flamethrower [Video]

Günümüzde birçok drone modeli bulunuyor. Bu modeller için de yüzlerce farklı aksesuar var. TF-19 Flamethrower ise daha gördüklerimize hiç benzemiyor.

Bahsettiğimiz ürün TF-19 Flamethrower, Throwflame firması tarafından drone modelleri için hazırlanan bir alev silahı. Bu aksesuar sayesinde gerçekten ateş püsküren bir drone’a sahip olabiliyorsunuz. Ağır olduğu için profesyonel seviye drone’ların altına takılabilen ürün, yaklaşık 21 metre ileriye alev gönderebiliyor. 1 dakikadan daha fazla sürekli olarak alev çıkarabilen TF-19 Flamethrower, gerçekten inanılmaz etkili ve aynı zamanda korkutucu görünüyor. Normal elde kullanmalık alev silahları da geliştiren firma, bu konuda Elon Musk’ın çözümünden daha profesyonel seçenekler karşımıza çıkarıyor. Kolaylıkla yakıt ikmali yapılabilen bu çılgın alev silahı, burada akılcı ve kullanışlı bir gövde tasarımını kullanıyor. Geliştirdiği drone çözümü için sipariş almaya başlayan firma, ürünün eğlence yanında iş amacıyla da kullanılabileceğini gösteriyor. Böyle bir ürün ile elektrik tellerine takılan bir objenin yakılara temizlenebileceği belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alev silahı bulunan drone sahibi olmak?

Bir insan böyle bir ürünü hayatında neden ister? Geleceğin ne göstereceğini kimse bilemez. Belki çok yakında gerçekten zombiler ortaya çıkacak. Ya da arazinizi katil böcekler basacak. Bunların olması elbette pek mümkün değil. Bu açıdan TF-19 Flamethrower sadece çok ama çok tehlikeli bir “oyuncak”. Türkiye sınırları içerisine gelmesi bile söz konusu olmayan ürün, kesinlikle çok dikkatli kullanılması gereken araçlar arasında yer alıyor.