reklamı kapat

POPÜLER

Elon Musk Not a Flamethrower Boring Company

Elon Musk’ın Boring Company üzerinden sattığı “alev silahı” dağıtıma çıktı [Video]

Elon Musk‘ın kurduğu en son şirketi Boring Company üzerinden sattığı “alev silahı”, satın alan ilk kişilere gönderilmeye başlandı. İşte bu ilginç ürün için yapılan ilk yorumlar ve incelemeler.

En son 20 bin adet satarak 10 milyon dolar gelir elde edildiğini duyduğumuz alev silahı, sonunda satın alan ilk 1.000 kişiye gönderilmeye başlandı. Elon Musk’ın şimdiye kadar yaptığı en ilginç projelerden olan silah, biliyorsunuz ilk çıktığında Flamethrower olarak isimlendiriliyordu. Silahın ismini bazı gümrük sorunları nedeniyle Not a Flamethrower (Alev silahı değil) olarak değiştiren Musk, 500 dolarlık silahıyla interneti sallamaya başladı. Temelde bir airsoft silahının alev çıkartabilecek şekilde modifiye edilmiş hali olan Not a Flamethrower, yasal limitler nedeniyle aşırı büyük bir alev çıkartmıyor. Bu elbette olası tehlikeler nedeniyle çok mantıklı dururken, silahın yasaklanması için atılan adımların da işe yaramadığı görülüyor. Silahı eline alan ilk kişiler arasında iPhonedo olarak bilinen YouTuber Faruk Korkmaz da yer alıyor. iJustine / Justin Ezarik ile beraber silahı erkenden kutusundan çıkartan Korkmaz, ürünün tüm detaylarına aşağıdaki videoda değiniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elon Musk, Boring Company ile esasen trafik sorununa odaklanıyor

Şirketin kuracağı sistem ile LAX ile şehir merkezi arasındaki otomobil trafiğini hiç olmadığı kadarı hızlı hale getirmek isteyen Elon Musk, projesini ilerleyen süreçte diğer bölgelere taşımayı hedefliyor. Bu çılgın proje, otomobilleri tünel içerisinde saatte 200 km hızla çıkartacak bir altyapı üzerine kuruluyor. Konu hakkında hazırlanan ilk haritanın detayları ise burada yer alıyor.

Video