reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame filmini evinin konforunda izlemek isteyenlere müjde

Infinity Saga’ya unutulmayacak bir nokta koyan Avengers Endgame filmi, 22 Nisan’da başlayan vizyon macerasından sonra nihayet dijitalde kendine yer buldu.

Marvel Sinematik Evreni’nin 3. evresi Spider-Man Far From Home ile noktalanırken, 22 filmlik Infinity Saga, Avengers Endgame ile tamamlandı. 22 Nisan’da vizyona giren film ise gişede inanılmaz bir başarıya imza atarak 2 milyar 795 milyon dolarlık gişesiyle sadece 2019’un değil tüm zamanların en çok gelir elde eden filmi oldu. Filmi vizyonda izleyemediyseniz veya yeniden izlemek istiyor ancak Netflix’e gelmesini bekliyorsanız; ne yazık ki filmin Netflix’e gelmeyeceğini söylememiz gerek. 12 Kasım’da hayatına başlayacak olan Disney+ yayın servisi sebebiyle Disney artık Marvel filmlerini sahip olduğu diğer büyük markalarda olduğu gibi lisanslamıyor. Ancak merak etmeyin filmi dijitalde izlemenin bir yolu daha bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame nihayet iTunes’da

20 Ağustos’tan itibaren filmi iTunes üzerinden 18,99 TL‘ye satın alabiliyorsunuz. 11 yıllık maceraya nokta koyan film için ne yazık ki 4K seçeneği bulunmuyor. Maksimum 1080p izleyebileceğiniz filmin boyutu ise 7,87 GB. Ayrıca Türkçe altyazısı bulunduğunu da belirtelim. 3 saat 1 dakikalık maceranın şimdilik kiralama seçeneği ise bulunmuyor. Play Store ise henüz Avengers Endgame filmini satışa çıkarmadı. Önümüzdeki dönemlerde filmin Play Store’da da yer alması bekleniyor. Platform üzerinden filmi istek listenize ekleyebiliyorsunuz.

Kısaca filmi özetlemek gerekirse; Infinity War sonrasında Thanos, kahramanlarımızın bir kısmı da dahil olmak üzere dünyanın yarısını tek bir hareketle silmişti. Şimdi bu olayın ardından kahramanlarımız son bir umudun peşinde hareket ediyor. Gerçekten bir kurtuluş olabilir mi, yoksa dünya yeni düzende kalanlarla devam mı etmeli? Hayatta kalan kahramanlarımızın iç çatışmaları, beklenmedik karşılaşmalar ve Captain Marvel’ın kendini ekibe tanıtmasıyla geçen heyecan verici 3 saate buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Filmin fragmanı