reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War’da kaç tane film sonrası ek sahne var?

Avengers: Infinity War‘un ön gösterimlerine başlandı. Peki Marvel Sinematik Evreni’nin en heyecan verici filmlerinden olan bu filmde, film sonu kaç ek sahne var dersiniz?

Marvel Sinematik Evreni’nde sinemada film bittikten sonra salonu terk etmeyen izleyicilere sıkı takipçiler alışık. Ancak hiç bilmeyenler için kısaca durumu özetlemek gerekirse, her Marvel filmi, sonunda ek bir-iki sahne barındırır. Genellikle 2 sahne görmeye alıştığımız bu ek sahnelerden biri hemen film biter bitmez, diğer ise filmin yapımında emeği geçenlerin tanıtıldığı jenerikten sonra yansıtılır. Gelecek filmle ilgili önemli ipuçlarının olabileceği bu ek sahneler, herhangi bir ipucu barındırmayan komik bir sekansı da izleyiciyle buluşturabiliyor. Marvel Sinematik Evreni’nin bu zamana kadarki en büyük filmi Avengers: Infinity War’un ek sahne sayısı ise belli oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaç ek sahne var?

Screen Rant’ın yayın yönetmeni Rob Keyes‘ın Twitter’dan paylaştığı bilgiye göre, Infinity War’da sadece 1 tane ek sahne olacak. O sahne de yapımın en sonunda, yani jenerikten de sonra izleyiciyle buluşacak.


Keyes’ın tweet’i yine bir başka film eleştirmeni Danielle Solzman’ın tweet‘iyle de destekleniyor. Solzman da bir sahne olduğunu belirtiyor. Filmin bütçesi ve kadrosu düşünülünce hayli uzun bir jenerik sekansının bizi beklediğini söyleyebiliriz… Jenerik sonrası geleceği içinse ipucu taşıyan önemli bir sahne bizi bekliyor gibi görünüyor. Film 27 Nisan‘da vizyondaki yerini alacak.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı