reklamı kapat

POPÜLER

Big Little Lies 2. sezon

Big Little Lies 2. sezon tanıtımıyla karşımızda [Video]

HBO’nun büyük ilgi gören dizisi Big Little Lies 2. sezon bölümleriyle ekrana geri dönmeye hazırlanıyor. Paylaşılan ilk tanıtım karakterlerimizi zorlu günler beklediğini gözler önüne seriyor.

Normalde HBO denince aklımıza otomatik olarak Game of Thrones geliyor. Fakat onun ve herkesin konuştuğu Westworld’ün yanında dikkat çekici pek çok yapım bulunuyor. Bunlardan biri de Big Little Lies. İlk sezonda Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Laura Dern, Alexander Skarsgård, Shailene Woodley, Zoë Kravitz gibi isimleri bir araya getiren dizi Emmy ve Altın Küre Ödülleri’nde fırtına gibi esti. Normalde tek sezonluk bir hikaye olarak tasarlanmasına rağmen bu başarının ardından ikinci sezon onayı aldı. Yeni sezonun en büyük sürpriziyse Oscar Ödüllü Meryl Streep’in oyuncu kadrosuna dahil olması. Kamera arkasında ise ilk sezonu çeken Jean-Marc Vallée’nin yerini Andrea Arnold alıyor. Madeline Mackenzie, Celeste Wright ve Jane Chapman’ın hikayesi kaldığı yerden devam ediyor. Fakat paylaşılan ilk tanıtıma bakılırsa işler daha da zorlaşıyor. Özellikle Meryl Streep’in hayat vereceği yeni karakter işleri baya karıştıracak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Big Little Lies 2. sezon bölümleriyle Amerika’da 9 Haziran’da ekrana gelmeye başlayacak. Paylaşılan yeni sezon tanıtımını haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.